Zavlažovací systémy, Tyršova 171, 252 66 Libčice nad Vltavou
Tel.: 736 621 433, e-mail: k.benes@rservis.cz

Vaše časté dotazy

Co potřebuji, abych si mohl/a nechat zpracovat nabídku?
Stačí když nás kontaktujete, přijedeme na místo, abychom si ověřili potřebné parametry. Ideální situace je, pokud máte plán pozemku nebo výkres zahrady. Pokud nic takového nemáte, nevadí, přijedeme a pozemek si zaměříme.

Mohl bych si takový automatický systém nainstalovat sám?
Zřejmě mohl, ale čas, budete tomu muset věnovat mnoho času, než zjistíte a ověříte skutečnosti, kterými my se zabýváme již devět let. Navíc vám poskytneme na svou práci tříletou záruku!

Kolik mě bude kvalitní systém stát?
Cenu ovlivňuje celá řada faktorů – od velikosti, tvaru a členitosti zahrady až po parametry zdroje vody, proto je velmi zavádějící provádět odhady, aniž bychom přesně znali tyto podmínky. Stačí nás kontaktovat a my pro vaši zahradu bezplatně zpracujeme cenovou nabídku.

Vypne se systém když bude pršet?
Samozřejmě! Každý systém má své čidlo srážek, které hlídá hladinu srážek. Jakmile je množství srážek tak velké, že splňuje požadavek na zálivku, čidlo dá pokyn systému a ten se vypne. Sám zase zapíná v okamžiku, kdy se dešťové srážky odpaří, takže není potřeba se o nic starat.

Neutrpí zahrada při instalaci zavlažovacího systému?
Máme zkušenosti s instalací zavlažovacího systému jak na zahradách, které se teprve budují tak na zahradách již hotových, vzrostlých. Jsme schopni provést šetrné sloupnutí potřebné části travního porostu, položit trubní systém a travní koberec položit zase zpět. Po takové instalaci není vůbec znát, že jsme na zahradě instalovali. Navíc, při tak optimální zálivce, jakou automatický systém poskytuje se v trávníku velmi rychle zacelí veškeré zásahy.

Budu umět se systémem zacházet, pracovat s ovládáním, programovat jej?
Vybereme pro vás tu nejvhodnější ovládací jednotku, naprogramujeme, zaučíme vás a předáme vám velmi dobře zpracovaný manuál k ovládání. Navíc budete mít na nás kontakt a v případě problémů určitě nebudete ani první ani poslední, komu jednoduše poradíme po telefonu!


Pokud vás napadají ještě nějaké důležité otázky k instalaci a fungování automatického zavlažovacího systému, jednoduše nám napište: k.benes@rservis.cz